Laserowa Korekcja Wad Wzroku

Laserowa korekcja wad wzroku to prosty sposób na trwałe pozbycie się wady wzroku. Ten krótki, bezpieczny zabieg w kilka minut pozwala nam raz na zawsze zapomnieć o okularach czy soczewkach kontaktowych i swobodnie cieszyć się pełnią aktywnego życia bez ograniczeń.

 

Laserowa korekcja wad wzroku – metody

Metody laserowej korekcji wad wzroku możemy podzielić na dwie grupy: powierzchowne lub z utworzeniem płatka rogówki. W naszej klinice okulistycznej najchętniej wykonujemy zabiegi SBK LASIK, czyli z wytworzeniem płatka. SBK Lasik jest bezpieczną, niezawodną i przyjazną dla pacjenta procedurą, praktycznie bezbolesną, dającą zadowalający efekt widzenia już na drugi dzień. Po zabiegu, następuje bardzo szybki powrót do normalnego życia.

Przy metodach powierzchownych rekonwalescencja jest nieco dłuższa. Powrót do normalnych czynności wynosi od jednego do dwóch tygodni. O tym która metoda korekcji wzroku będzie najlepsza, decyduje chirurg wraz z pacjentem.

 

Metoda uzależniona jest od wyników badań kwalifikacyjnych i wywiadu na temat stylu życia pacjenta oraz wskazań medycznych.

Jeżeli chcesz sprawdzić ceny zabiegów sprawdź nasz cennik: Cennik

 

OptiLasik – indywidualne rozwiązanie

OptiLasik to doskonała opcja stosowana przy każdym zabiegu laserowej korekcji wad wzroku, wykonywanych w naszej klinice. OptiLasik stworzy „mapę” oka, dzięki której chirurg za pomocą lasera może przeprowadzić unikatowy, spersonalizowany zabieg. Każde oko jest inne, wyjątkowe dlatego najlepszy efekt da przeprowadzenie tylko indywidualnego zabiegu laserowej korekcji wzroku.

 

OptiLasik – zobacz różnice
Starsze zabiegi zmieniają kształt rogówki na podstawie aktualnej korekcji. Oznacza to, że każde oko o takiej samej mocy korekcji otrzyma identyczne leczenie. OptiLasik dla doskonałego efektu zabiegu wykorzystuje kluczowe atrybuty oka, które są ignorowane przez starsze metody. Dlatego wielu chirurgów ufa metodzie OptiLasik i poleca ją swoim pacjentom.

Dowiedz się jak wygląda badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku: Badanie kwalifikacyjne

 

laserowa korekcja wad wzroku mapa oka

 

Jakim laserem wykonana będzie Twoja korekcja?

W naszej klinice używamy jedynego w swoim rodzaju lasera ekscymerowego WaveLight®. Wyjątkowe oczy zasługują na innowacyjne rozwiązania. Laser WaveLight wykorzystuje najnowszą technologię w likwidowaniu wady wzroku. Cieszy się zaufaniem chirurgów na całym świecie. Jego atrybuty to:
• Bezproblemowa terapia
• Wysoki poziom komfortu
• Wspaniała dokładność
• Dowiedzione bezpieczeństwo
• Liczne opcje terapii

laserowa korekcja wad wzroku zabieg

 

Laserowa korekcja wad wzroku: Czego powinieneś spodziewać się w czasie zabiegu?

Zupełnie naturalna jest ciekawość dotycząca wszystkiego, co związane jest z tym zmieniającym życie zabiegiem. Oto czego należy się  spodziewać:

  • Chirurg przeprowadzi wstępne badanie oka i wykona pomiary, aby stworzyć unikalny profil terapii indywidualny dla każdego oka.
  • Poda krople znieczulające, aby znieczulić oko, co zwiększy komfort w czasie zabiegu.
  • Kiedy oko będzie przygotowane, położysz się na łóżku dla pacjenta podczas gdy chirurg będzie wykonywał końcowe przygotowania.
  • Chirurg utworzy płatek rogówki, następnie delikatnie go uniesie, aby odsłonić obszar terapii.
  • Następnie stosowana jest energia światła do dokładnej zmiany kształtu Twojej rogówki. Niczego nie będziesz czuł, ale możesz słyszeć pracę lasera.
  • Po zakończeniu zabiegu chirurg ponownie umieści płatek na miejscu i rozpocznie się proces gojenia.
  • Zanim to zauważysz będzie po zabiegu – wszystko bez bólu lub opatrunku.
  • Powrót widzenia trwa bardzo krótko lub następuje natychmiast.

 

Zwykle można powrócić do normalnej aktywności następnego dnia.
Brzmi prosto i bezproblemowo? Ponieważ tak jest w rzeczywistości.
Wkrótce będziesz cieszyć się znacznie polepszonym wzrokiem i widzieć świat tak, jak nigdy wcześniej.

 

Jeżeli chcesz się umówić na zabieg laserowej korekcji zadzwoń: Kontakt

ZADZWOŃ

+48 413 433 125

Umów się na wizytę

Zapraszamy
ul. Sienkiewicza 4 B
Kielce
Pn-Pt 9.00-17.00
So, Nd nieczynne
recepcja@okulistyka-wasik.pl

Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku