ZADZWOŃ

+48 41 34 33 125

Umów się na wizytę

Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku
Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku

O nas

Widzenie bez kompromisów

 

Centrum Korekcji Wad Wzroku Okulistyka Wąsik, to pierwszy tego typu ośrodek w Polsce, oferujący kompleksowe i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie dobrego widzenia.

 

Ogromny postęp technologiczny, jaki zaszedł w ostatnich latach, pozwala, jak nigdy dotąd, zapewnić każdemu komfort i najwyższą jakość widzenia.

 

Dawno dawno temu, los pokierował mnie do szkoły optycznej. Przyznaję, że nie był to świadomy wybór. Jak wszyscy wówczas i pewnie wielu teraz, postrzegałem optyka, jako człowieka w fartuchu, pochylonego nad szlifierką i misternie dopracowującego kształt szkła zamontowanego w oprawkę. Szczęśliwie trafiłem na ludzi którzy „otworzyli mi oczy”. Okazało się, że optyka to ogromna, ciągle rozwijająca się, ewoluująca i dzieląca na specjalności dziedzina wiedzy. Odkryłem optometrię, fizjologię oka, optykę widzenia, nowoczesne technologie produkcji soczewek. Widzenie stało się moją pasją. Od początku swojej działalności, pragnę zapewnić swoim pacjentom kompleksowe i najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania. Stosowanie nowoczesnych urządzeń to tylko część sukcesu. Żadna maszyna nie zrozumie człowieka, dlatego najważniejszy jest zespół specjalistów. Dobierając do współpracy personel, zarówno medyczny jak i pomocniczy, dążę do tego, żeby byli nie tylko najlepsi w swojej dziedzinie ale jednocześnie empatyczni i otwarci w stosunku do pacjentów.

 

Zrozumienie wrażliwości ludzi i pomaganie im to mój nadrzędny cel.

Ryszard Wąsik

ZADZWOŃ

+48 413 433 125

Umów się na wizytę

Zapraszamy
ul. Sienkiewicza 4 B
Kielce
Pn-Pt 9.00-17.00
So, Nd nieczynne
recepcja@okulistyka-wasik.pl