Widzenie bez kompromisów
Centrum Korekcji Wad Wzroku Okulistyka Wąsik, to pierwszy tego typu ośrodek w Polsce, oferujący kompleksowe i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie dobrego widzenia. Ogromny postęp technologiczny, jaki zaszedł w ostatnich latach, pozwala, jak nigdy dotąd, zapewnić każdemu komfort i najwyższą jakość widzenia.
Ryszard Wąsik

Dawno dawno temu, los pokierował mnie do szkoły optycznej. Przyznaję, że nie był to świadomy wybór. Jak wszyscy wówczas i pewnie wielu teraz, postrzegałem optyka, jako człowieka w fartuchu, pochylonego nad szlifierką i misternie dopracowującego kształt szkła zamontowanego w oprawkę. Szczęśliwie trafiłem na ludzi którzy „otworzyli mi oczy”. Okazało się, że optyka to ogromna, ciągle rozwijająca się, ewoluująca i dzieląca na specjalności dziedzina wiedzy. Odkryłem optometrię, fizjologię oka, optykę widzenia, nowoczesne technologie produkcji soczewek. Widzenie stało się moją pasją. Od początku swojej działalności, pragnę zapewnić swoim pacjentom kompleksowe i najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Dr n. med. Ewa Lange

Dr n. med. chirurg okulista Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy (ESCRS) i Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Przez 17 lat pracowała w Klinice Okulistyki w Katowicach jako jeden z pionierów laserowej korekcji wady refrakcji i leczenia stożka rogówki w Polsce. W latach 2010-2011 pełniła funkcję starszego asystenta w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest autorką prac naukowych wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Przez wiele lat była nauczycielem akademickim dla polskich i zagranicznych studentów. Specjalizuje się w laserowej korekcji wad wzroku oraz zabiegach medycyny estetycznej okolic oka i anti-aging. Przeszła szkolenia w Hiszpanii, Indiach, Turcji, Gruzji oraz Stanach Zjednoczonych. Pasjonują ją ogrody, podróże i ciągły rozwój w zakresie innowacyjnych technologii hamujących procesy starzenia.

ZADZWOŃ

+48 413 433 125

Umów się na wizytę

Zapraszamy
ul. Sienkiewicza 4 B
Kielce
Pn-Pt 9.00-17.00
So, Nd nieczynne
recepcja@okulistyka-wasik.pl

Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku