Ponad 30 lat doświadczenia

Ryszard Wąsik

Od początku swojej działalności, pragnę zapewnić swoim pacjentom kompleksowe i najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania. Stosowanie nowoczesnych urządzeń to tylko część sukcesu. Żadna maszyna nie zrozumie człowieka, dlatego najważniejszy jest zespół specjalistów. Dobierając do współpracy personel, zarówno medyczny jak i pomocniczy, dążę do tego, żeby byli nie tylko najlepsi w swojej dziedzinie ale jednocześnie empatyczni i otwarci w stosunku do pacjentów.

Technologia najszybszy laser femtosekundowy

Nie jest zbiegiem okoliczności, że OptiLASIK™, zabieg dla wyjątkowych oczu, może być wykonywany tylko przy użyciu jedynej w swoim rodzaju technologii – lasera ekscymerowego WaveLight®.
Jeden z najbardziej zaawansowanych systemów laserowych, jakie są dostępne, laser WaveLight® jest darzony zaufaniem przez chirurgów na całym świecie, jako zapewniający konsekwentne rezultaty:
• Bezproblemowa terapia
• Wysoki poziom komfortu
• Wspaniała dokładność
• Dowiedzione bezpieczeństwo
• Liczne opcje terapii
Bezkonkurencyjny czas zabiegu – usuwa 1 dioptrię w około 1,4 sekundy.

Niezawodna chirurg

Dr n. med. Ewa Lange – ponad 300 tysięcy wykonanych zabiegów i tysiące zadowolonych pacjentów.

Specjalistka chorób oczu. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 2005 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych z chirurgii refrakcyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Amerykańskiej Akademii Okulistyki oraz Europejskiego Towarzystwa Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej. Autorka bardzo licznych prac i prezentacji naukowych w zakresie laserowej korekcji wzroku i korekcji stożka rogówki.

Indywidualna terapia

Wiemy, że nie ma dwojga takich samych oczu – dlaczego więc Twoje leczenie miałoby się pod tym względem różnić?
Przez “mapowanie” unikalnego kształtu Twojego oka, laser WaveLight® pozwala Twojemu chirurgowi na wykonanie u Ciebie zindywidualizowanej laserowej korekcji wzroku
Rezultat? Wzrok, który jest tak wyraźny i ostry, jak to jest możliwe.

Pacjent w centrum uwagi

Zadowolenie pacjenta z efektu zabiegu jest dla nas równie ważne jak jego bezpieczeństwo. Nasza placówka spełnia wszystkie standardy higieniczno-sanitarne.
Większość sprzętu używanego podczas zabiegu to materiały jednorazowe. Narzędzia sterylizowane są w autoklawie. Sprzęt w gabinecie jest dezynfekowany po każdej osobie. Podczas zabiegu pacjenci i personel mają zapewnione niezbędne środki ochrony osobistej.

ZADZWOŃ

+48 413 433 125

Umów się na wizytę

Zapraszamy
ul. Sienkiewicza 4 B
Kielce
Pn-Pt 9.00-17.00
So, Nd nieczynne
recepcja@okulistyka-wasik.pl

Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku Logo Centrum Korekcji Wad Wzroku